HABER

L.A. Noire, Yeni Nesil Oyun Konsolları için Geliyor

PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için geliştirilmiş grafiklerle geliyor!

Rockstar Games, bugün L.A. Noire ile ilgili büyük ve beklenmedik bir haber yaptı: Oyun bu yılın Kasım ayında birçok yeni platforma geliyor. 1940’lı yılları konu alan oyun PlayStation 4 ve Xbox One için 14 Kasım’da piyasaya çıkacak ve aynı zamanda Nintendo Switch’e gelecek. Sadece bununla kalmayan oyun PC platformu üzerinde HTC Vive sahibi olanlar için L.A. Noire: The VR Case Files ismi ile sanal gerçeklik teknolojisini destekleyecek bir paket sunacak.

L.A. Noire, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya çıktığında oyunun tam sürümünü ve oyun için piyasaya sürülmüş tüm DLC paketlerini barındıracak. Buna ek olarak, “gelişmiş aydınlatma, gelişmiş bulutlar, yeni sinematik kamera açıları, yüksek çözünürlüklü dokular ve daha fazlasının” dahil olduğu geliştirilmiş grafik ile piyasadaki yerini alacak. Oyun, PlayStation 4 ve Xbox One için doğal 1080p desteklerken, Xbox One X ve PlayStation 4 Pro için 4K çözünürlük desteği verecek.

L.A. Noire, Avustralya merkezli Team Bondi stüdyosu tarafından geliştirilmişti ancak, bu geliştirici stüdyo bir süre önce kapandı. Rockstar Games, oyunun hangi stüdyo tarafından yeni versiyonlarının geliştirileceğini açıklamadı. Rockstar, oyunun gelişimiyle ilgili daha fazla detayı önümüzdeki haftalarda paylaşacağını söyledi, bu yüzden daha fazla bilgi için web sitemizi tekrar kontrol etmeyi unutmayın!

L.A. Noire, başlangıçta PlayStation 3 ve Xbox 360 için 2011 yılının Mayıs ayında piyasaya sürüldü ve o yılın Kasım ayında PC’ye çıkışını gerçekleştirdi. Oyunda Los Angeles polis dedektifi Cole Phelps olarak oynuyorsunuz ve bu karakter Mad Men filminden tanıdığımız Aaron Staton isimli aktördür. Göreviniz ise korkunç Black Dahlia cinayetleridir.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı