HABER

Korsan Oyunu Sea Of Thieves’in Beta Tarihi Açıklandı

Betayı indiren oyuncular, bu ayın sonunda denizlere açılabilirler.

Microsoft’un bu baharda PC ve Xbox One platformlarına çıkacak korsan oyunu Sea of Thieves’in beta tarihi açıklandı. Geliştirici Rare, aralık ayında gerçekleşen teknik alfadan sonra bu ayın sonunda kapalı beta yayınlamayı planlıyor.

Kapalı Beta, 24 Ocak tarihinde Türkiye saati ile 15:00’te başlayıp 29 Ocak saat 11:00’de sona erecek. 1 Aralık 2017’den önce Sea of Thieves Insider programına katılan veya ön sipariş veren oyuncular, beta sürümüne erişebilecek. Geliştirici Rare, oyuncuların bu oyunla korsan yaşamının gerçek tadını alacaklarını söylüyor.

Eğer oyunu Xbox mağazasında dijital olarak önceden sipariş ettiyseniz 24 saat önce beta otomatik olarak kitaplığınızda görünecek. Eğer oyunu perakende olarak sakladıysanız Black Dog kozmetik paketindeki kodu kullanmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra beta başlamadan önce kütüphanede görünecek. Her iki durumda da betaya katılabilmeniz için indirmeniz gerekiyor.

Sea of Thieves, oyuncuların korsan mürettebatını kurduğu ve hazine yağmaladığı açık dünya co-op oyunudur. Ayrıca oyundaki şirketlerle ticaret yaparak itibarınızı arttırıp ”efsane korsan” olmalısınız. Geliştirici Rare, oyundaki ilerleme sistemini gösteren bir video yayınlamıştı. Onu da buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sea of Thieves, 20 Mart’ta Xbox One ve PC için çıkacak. Oyun, iki platform arasında çapraz oynamayı destekleyecek. Microsoft, oyunu çıkarmadan önce Sea of Thieves temalı sınırlı sürüm Xbox One kumandalarını piyasaya sürecek. Kumandalar, 6 Şubat’tan itibaren satışta olacak. Yanında bir Ferryman Clothing DLC seti ve Xbox Live Gold ile Xbox Game Pass için 14 günlük deneme bulunacak.

Dark Horse, bu yıl Sea of Thieves sanat kitabı çıkaracak. Bununla beraber Titan Comics’ten mart ayında Sea of Thieves çizgi roman serisi gelecek..

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı