HABER

King’s Knight, Daha İlk Yılını Doldurmadan Kapanacak

Noctis’in favori mobil oyunu, bu haziran ayında kapanıyor.

Yayıncı Square Enix, şirketin ilk NES oyununun mobil devamı olan King’s Knight: Wrath of the Dark Dragon’un bu haziran ayında kapanacağını duyurdu. Oyun geçen sene eylül ayında Android ve iOS platformlarında çıkış yapmıştı.

Duyuru, Final Fantasy XV’in resmi Twitter hesabından yapıldı. King’s Knight: Wrath of the Dark Dragon için hizmetler, 25 Haziran’da sona erecek. Bu arada Square Enix, oyunun premium oyun içi para birimi olan Prime Regalite’i satın alma özelliğini devre dışı bırakmıştı.

Wrath of the Dark Dragon, ücretsiz olarak indirilebiliyor. Orijinal King’s Knight, oyuncuların bir sınıf seçtikleri ve yeteneklerini dikey olarak kaydırma seviyelerine ilerlemek için kullandıkları alışılmadık bir nişancı/RPG oyunudur. Final Fantasy XV ile bağlantısı vardır. Noctis ve arkadaşlarını, bu oyunu oynarken görebilirsiniz.

Birkaç ay sonra kapanacak olmasına rağmen oyun için bir dizi etkinlik planı var. ”Hikâye sonu etkinliği” mayıs ayının sonundan itibaren çıkacak. Şirket, oyun içi bildirim menüsünde etkinliğe kalan süreyi yayınlayacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı