HABER

Kingdom Hearts 3’ün Yeni Fragmanı Yayınlandı

Kingdom Hearts 3’ün yeni fragmanında mini oyun koleksiyonu Classic Kingdom gösteriliyor.

Square Enix, Kingdom Hearts III’ün Game & Watch tarzı mini oyun koleksiyonu Classic Kingdom’ı gösterdiği fragmanı yakın zamanda paylaştı. Classic Kingdom, Kingdom Hearts III’ün ortak yönetmeni Tai Yasue’nin söylediğine göre Disney çizgi filmlerinden ve 1980’lerin LCD oyunlarından ilham alınarak yapıldı.

Fragmanda gördüğünüz gibi Sora, Donald ve Goofy taşınabilir oyun konsolunun etrafında toplanıyorlar. Classic Kingdom, size yaklaşan düşmanları çekiçle vurmak da dahil olmak üzere birçok mini oyundan oluşuyor. Klasik LCD oyunlarının hepsini içeriyor. Bunların hepsi basit ve büyüleyici görünüyor.

Classic Kingdom, Kingdom Hearts III ve Kingdom Hearts Union χ [Cross]’un ikisinde de bulunacak. Kingdom Hearts III’ün bu sene içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tam çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Tetsuya Nomura, Final Fantasy VII Remake’de çalışmanın yanı sıra yönetmenliğini de yapıyor. Geçen yıl çok uzun süren bu bekleyişin nedenini açıkladı. Bu ertelemenin sebebi olarak motorlarda yapılan değişiklik ve buna katkıda bulunan çok sayıda faktör olduğunu söyledi.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı