HABER

Killing Floor: Incursion, Mayıs Ayında PSVR’a Çıkacak

Bu bahar kanlı geçecek.

Geçen sene Oculus Rift ve Vive’da çıkış yapan aksiyon oyunu Killing Floor: Incursion, 1 Mayıs’ta PC’den PS4’e atlayacak. PSVR oyuncuları, Crucible özel seviyesine erişebilecekler. John Gibson, PlayStation Blog yazısında, bu bonus seviyesinin holdout modu için bir geliştirme arenası olarak başladığını söylüyor.

Oyunda, Zeds’le bir savaşta yaralanan Horzine güvenlik güçleri askeri olarak oynayacaksınız. Vücudunuz iyileştiğinde  beyninizi sabit tutmak için bir simülasyona yerleştirilirsiniz. Horzine subayı olan Emma Rose, simülasyon yoluyla rehberiniz olacak. Bir virüs, size genetik mühendisliği yapılmış canavarların ordularını gönderecek. Bir kere öldüğünüzde delirebilirsiniz.

Killing Floor: Incursion ilk kez çok saatli ve tam donanımlı bir VR ortamına geliyor. Ayrıca Crucible sadece bağımsız bir deneyim değil, tam oyun için ek bir seviye olarak gelecek.

Geliştiriciler, PS4 Pro desteğini tam ayrıntılı olarak açıklamadı. Incursion, bir DLC değil, kendi adıdır. Çalışması için herhangi bir Killing Floor oyununu gerektirmez.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı