HABER

Kasım Ayının Ücretsiz Games with Gold Oyunları Belli Oldu

5 oyun kasım ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olacak.

Bu hafta ekim ayının sonuna gelmişken Microsoft, Xbox Live Gold üyeleri için kasım ayında ücretsiz olacak oyunları duyurdu. Her zaman olduğu gibi kasım ayında da Xbox One ve 360 için birkaç oyun bulunuyor.

Xbox One tarafında hızlı tempolu yarış oyunu TrackMania Turbo var. Bu oyun tüm kasım ayı boyunca ücretsiz olacak. Tales From the Borderlands oyunu da 16 Kasım’dan 15 Aralık’a kadar ücretsiz olarak yayınlanacak. Bu oyun Telltale’in bölümlü spin-off serisinden biridir ve hiç şüphesiz stüdyonun en iyi macera oyunudur.

Xbox 360 konsolu olanlar, Nights Into Dreams oyununu ayın ilk yarısında ücretsiz olarak oynayabilirler. İkinci yarısında da Deadfall Adventures’ı ücretsiz olarak kütüphaneye ekleyebilirler. Eğer Xbox One’ınız varsa sistemdeki geriye uyumluluk özelliği sayesinde bu iki oyunu da Xbox One konsolunda oynayabilirsiniz.

Ekim ayının oyunlarını kaçırdıysanız Gone Home ve Medal of Honor: Airborne’u 31 Ekim’e kadar alma şansınız var. Ek olarak, Xbox One oyunu olan The Turing Test’i 15 Kasım’a kadar ücretsiz oynayabilirsiniz.

Kasım 2017’nin Games with Gold ücretsiz oyunları;

Xbox One

  • TrackMania Turbo  (1 – 30 Kasım)
  • Tales From the Borderlands  (16 Kasım –  15 Aralık)
  • The Turing Test  (Şimdi ücretsiz – 15 Kasım)

Xbox 360

  • Nights Into Dreams
  • Deadfall Adventures
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı