Haberler

Kasım 2018: Xbox Games With Gold Ücretsiz Oyunları

Xbox One ve Xbox 360 sahibi Gold üyelerinin bu ay oynayabilecekleri ücretsiz oyunlar duyuruldu.

Microsoft, bu ay Xbox Live Gold abonelerinin oynayabileceği ücretsiz oyun grubunu duyurdu. Bu ay, aboneler Xbox One’da Battlefield 1Race the Sun ve Victor Vran‘ı, Xbox 360’ta Assassin’s Creed‘i oynayabilecekler. Ayrıca bu Assassin’s Creed oyunu, Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk desteğine sahip olduğundan Xbox One konsolunda da oynanabilir.

Battlefield 1, tüm ay boyunca ücretsiz indirilip oynanabilecek. Battlefield 5’i kasım ayının sonlarında beklerken Battlefield 1 ile zaman geçirebilirsiniz. Battlefield 1 sizi Birinci Dünya Savaşı’na götürüyor. Oyunda gerçek savaş hikayeleri ve tek oyunculu görevler bulunuyor. Çok oyunculu haritalarda da diğerleriyle kapışabilirsiniz.

Fütüristik bir uçağı kontrol ettiğiniz Race tha Sun’da piramitleri toplayarak yüksek puan elde etmelisiniz. Güneş batınca veya kaza yaptığınızda etap sona eriyor. Race the Sun, 16 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

İlk Assassin’s Creed başlığı, Gold aboneleri için 1 Kasım’dan 15 Kasım’a kadar ücretsiz olacak. Kasım ayının diğer ücretsiz oyunu Victor Vran da, 15 Kasım’a kadar indirilebilir.

Kasım 2018: Xbox Games With Gold Ücretsiz Oyunları
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top