Haberler

Kasım 2018: Amazon/Twitch Prime Ücretsiz PC Oyunları Belli Oldu

Bu ayki ücretsiz oyunları hemen kapın!

Kasım ayına girdik ve Amazon/Twitch Prime üyeleri yine ücretsiz PC oyunları alıyor. Eğer siz de Twitch/Amazon Prime üyesiyseniz, her ay bir grup oyunu ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Üstelik bunlar kütüphanenizde ömür boyu kalmaya devam ederler.

Bu ay dört oyun sizler için ücretsiz oldular ve Twitch’in üstündeki taç simgesine tıkladığınızda açılan menüde bu oyunları görebilirsiniz. Peki bu ay hangi oyunlar ücretsiz olmuş bir bakalım.

Listenin en dikkat çeken başlığı Overcooked. Overcooked’da diğer üç arkadaşınızla beraber siparişleri yetiştirmeye çalışırsınız. Her seviye farklı mutfakta geçiyor ve seviye ilerledikçe yemek pişirmenizi zorlaştıracak etaplar yer alıyor. Oyun o kadar ilginç ki, bazen kaygan bir buz dağında bazen de kalabalık bir caddede yemek pişirmeniz gerekiyor.

Kasım ayının diğer ücretsiz oyunu Overload. Kendisi bir keşif tabanlı birinci şahıs nişancı oyunudur. Gökyüzünde yüzen birçok adada geçen bir macera oyunu olan AER: Memories of Old ücretsiz oldu. Adalar arasında geçiş yapabilmek için bir kuşa dönüşebiliyorsunuz.

Kasım’ın son ücretsiz oyunu, bir point-and-click macera oyunu olan The Pillars of the Earth. Bu oyunları indirip oynayabilmeniz için Windows’ta Twitch masaüstü uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Prime aboneliğiniz sırasında, PUBG için gelen kovboy temalı öğelerini ve sandığını, ayrıca Overwatch’ta Golden Loot Box’ı kapabilirsiniz.

Kasım 2018: Amazon/Twitch Prime Ücretsiz PC Oyunları Belli Oldu
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top