HABER

Jim Carrey’nin Yeni Rolü Belli Oldu

Ünlü aktör filmlere geri dönüyor.

Bir süredir depresyonda olup inzivaya çekilen ünlü aktör Jim Carrey, geçen sene depresyonu artık yendiğini ve mutlu olduğunu söylemişti. Bununla beraber filmlere de geri dönen Jim Carrey’nin oynayacağı sonraki rolü belli oldu. Carrey, Paramount tarafından yapılan popüler video oyunu Sonic the Hedgehog’un canlı aksiyon filminde, Sonic’in ezeli düşmanı Robotnik karakterini oynayacak. Jim Carrey’nin açıklamasına göre, film CG ve canlı aksiyon karışımı olacak. Ünlü aktör, karakteri de canlı aksiyon olarak oynayacak.

https://twitter.com/Jen_Eggleston/status/1024804568251547648

Filmin çekimleri şu an Kanada’da yapılıyor. Setin ilk görüntüleri de yakın zamanda ortaya çıktı. Carrey ile beraber filmde James Marsden (Westworld) ve Tika Sumpter (Ride Along) rol alıyor.

Yapımcı Neal Moritz, Sonic’in düşmanı Eggman’i durdurmak için küçük bir kasaba polisiyle (Marsden) birlikte çalışacağını açıkladı. Şimdiki Sonic filmi, 2004’ün Oscar adayı olan animasyon filmi Gopher Broke’u yöneten Jeff Fowler tarafından yönetiliyor. Sonic filmi, onun ilk uzun metrajlı filmi olacak. Filmin yapımcısı ise Deadpool 1’in yönetmeni Tim Miller. Film, 19 Kasım 2019’da vizyona girecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı