Haberler

Jedi: Fallen Order’ın Ana Karakterini Gotham ve Shameless Aktörü Oynadı

15 Kasım’da PC (Origin), PS4 ve Xbox One’da.

Respawn’ın yeni Star Wars oyunu Jedi: Fallen Order’dan video geldi ve artık oyun hakkında birçok şey biliyoruz. İmparator’un acımasızlığından kaçan bir Padawan’ın hikayesine odaklanan oyunun ana karakteri Cal Kestis’i, Gotham ve Shameless’tan tanıdığımız Cameron Monaghan oynuyor.

Star Wars Celebration paneli sırasında oyundan resmi fragman yayınlandı.

Monaghan, komedi-dram dizisi Shameless’ta Ian Gallagher rolüyle tanınıyor. Yakın bir zamanda Batman’in prequel dizisi Gotham’da DC’nin ikonik kötü karakteri Joker’ın bir versiyonu olan Jerome/Jeremiah Valeska’yı oynadı.

Cal Kestis, geçmişteki trajik olayların üstesinden gelmek için yolculuğa çıkarken, aynı zamanda tam bir Jedi olma eğitimini tamamlamaya çalışıyor. Hayatta kalmak için İmparator’un ve Jedi’ları yok etmek için Order 66 tarafından güçlendirilmiş üyelerinden kaçmaya çalışıyor.

Panel sırasında oyunun 15 Kasım‘da PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacağı doğrulandı. PC’de yayıncı EA’in mağazası Origin üzerinden satılacak. Oyun şimdi ön siparişe açık.

Bununla birlikte panelde, Star Wars hayranları için Star Wars Episode 9: The Rise of Skywalker’dan teaser videosu yayınlandı. Yeni oyuncuların da yer aldığı filmin videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Jedi: Fallen Order’ın Ana Karakterini Gotham ve Shameless Aktörü Oynadı
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top