HABER

İnternetsiz Oynayabileceğimiz Mobil Oyunlar

Paper Toss Boss (ücretsiz)

Backflip Studios tarafından geliştirilip yayınlanan oyun 6 Haziran 2009 tarihinde çıktı. Oyunda ilk olarak top haline getirdiğimiz kağıt parçasını kovaya atmaya başlıyoruz. Daha sonra verilen görevlerle birlikte patronun odasında, hava alanında, tuvalette bile kovaya birşeyler atıp puan kazanıyoruz. Zamanla muz, ezilmiş teneke kutu, alevli kağıt veya uçak atarak etramızdakilerden alkış topluyoruz.

Oyun Android ve iOS’ta mevcut.

Limbo ( 14,42 TL)

Danimarkalı oyun geliştiricisi Playdead tarafından hazırlanan, platform/bulmaca türünde bir video oyunu. Oyuncuların çoğu sevip bağrına basmış. Her yerde İnside ve bunun adını görüyorum. Sanırım oynamayan bir ben kaldım 🙂

Android, iOS ,PlayStation gibi birçok platformda var.

Baldur’s Gate II Enhanced Edition (21,22 TL)

RPG türündeki Baldur’s Gate II Enhanced Edition, mobil için tasarlanan arayüzüyle karşımıza çıkıyor. Ben bu tarz oyunları mobilden oynamayı sevmiyorum ama sevenleri için tabii ki güzel bir örnek olacaktır.

Android ve iOS platformlarında var. 

 

Shadow Fight 2  (ücretsiz)

Dövüş oyunlarını seviyorsanız Shadow Fight 2 güzel bir örnek. İlerleyen zamanlarda ustalaşıp birçok özel hareketi yapabilme olanağı da sunuyor.

Android ve iOS platformlarında bulunuyor.

 

Real Racing 3 (ücretsiz)

Grafikleri ve oynanışıyla kendini sevdiren Real Racing 3 mobilde oynayabileceğin en iyi yarış oyunu diyebiliriz. Ayrıca yeni güncellemeleriyle birlikte oyuna yeni içerikler de ekleniyor. Yüzlerce lisanslı aracı içinde barındıran oyunda spor arabalar bile bulunuyor. Bir yarışsever olarak bu oyunu da videoda keyifle inceleyeceğim.

Oyun, Android ve iOS platformlarında bulunuyor.

 

Plants vs Zombies 2 (ücretsiz)

Yılın oyunu ödülüne sahip olan Plants vs Zombies 2’de üzerimize gelen zombileri koyduğumuz bitkilerle uzaklaştırmamız gerekiyor. Oyun, Android ve iOS platformlarında bulunuyor.

 

Crossy Road (ücretsiz)

Sonsuz koşu türü olan Crossy Road oyununda akan bir trafikte karakteri karşıya geçiriyoruz. Oyunda yüzlerce karakter (Büyücü, horoz, inek, unicorn gibi ) mevcut.

Oyun Android ve iOS platformlarında bulunuyor.

 

Score! World Goals (ücretsiz)

Genellikle erkeklerin oynadığı bu oyunda Dünya kupası veya Avrupa Şampiyonalarında atılan gollerin bizim atmamız gerekiyor. Oyun hem Android hem de iOS platformlarında bulunuyor.

 

One More Line (ücretsiz)

Farklı bir oyun istiyorsanız bu güzel bir örnek olabilir. Oyundaki amaç dairelere tutunup yola devam etmek. Başta böyle oyunlara alışmak zor olsa da yine de hırsla bitirmek istiyor insan. Hem Android hem de iOS platformlarında bulunuyor.

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı