HABER

İnternetsiz Oynayabileceğimiz Mobil Oyunlar (2)

”İnternetsiz oynanabilen mobil oyunlar” serisi devam edecek.

Fallout Shelter (ücretsiz)

iOS ve Androidde bulunan Bethesda Softworks LLC’nin çıkardığı Fallout Shelter, simülasyon oyunudur. Oyunda mutlu bir tesis yaratmaya çalışıyoruz. Yarattığımız tesise bilim insanlarını davet edip bilimsel araştırmalar yapmaya teşvik edeceğiz. Oyun Andorid ve iOS’ta var.

 

Traffic Rider (ücretsiz)

Motorsiklet tutkunlarının ücretsiz ve internetsiz olarak oynayabileceği Traffic Rider, ayrıntılı grafiklere sahip. Oyun Andorid ve iOS’ta var.

 

Turbo Dismount (ücretsiz)

Kendi parkurlarınızı oluşturabileceğiniz ve birbirinden farklı araç modelleri ile kaza yaparak yüksek puanlar yapacağınız eğlenceli bir oyun.

Yükseklik, süre ve mesafe gibi koşullar bulunan oyunda kendi rekorlarınızı kırmaya çalışacaksınız. Birçok parkur, araba modeli ve parkuru oluştururken kullanabileceğiniz rampa, duvar gibi materyal de bulunan oyunda rekor kırmak için defalarca farklı kombinasyonlar deneyebilirsiniz.

Oyun Andorid ve iOS’ta var.

 

Real Boxing (ücretsiz)

Tek veya iki kişi olarak oynayabildiğimiz bir boks oyunu. Bluetooth ile diğer arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Oyun Andorid ve iOS’ta var.

Real Boxing ağızları açık bırakan grafikleri, kariyer modu, gerçek ödülleri olan çok oyunculu modu ve yenilikçi kontrolleriyle Google Play’daki en iyi ÜCRETSİZ dövüş deneyimi.

 

 

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı