HABER

İngiltere’de En Çok Satan 10 Oyun

Persona, başladığı haftada iyi grafikler çiziyor.

8 Nisan’da açıklanan listede Persona 5’in 1. sırada olduğunu görüyoruz.  Mass Effect: Andromeda’yı yerinden ederek 5 numaraya düşürdü. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands listedeki yerini korudu ve 2 numarada kaldı. Hemen ardından  Lego Worlds, 3. sıraya yerleşti. Grand Theft Auto V, 4. sırada kaldı.

Lego dünyasının bir başka oyunu olan Lego City Undercover; PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch ile piyasaya sürüldükten sonra listelere girmeye hak kazandı. Açık dünya oyunu ilk olarak 2013 yılında Wii U için yayınlanmıştı.

Grafiğin geri kalan kısmı birçok tanıdık yüzden oluşuyor. Persona 5’in dünya çapında 1.5 milyon kopyası gönderildi. Satışa çıkmaya hazırlanıyor. Oyun, Gamespot tarafından 10 üzerinden 9 puan aldı. Oyunu inceleyen  Lucy James, ” Persona 5 kaçırılmaması gereken bir oyun. Persona 5’in her bölümünde ezici bir seviyede sanatçı var, bu da seride gerçekten çarpıcı bir giriş yapıyor. ” dedi.

Mass Effect: Andromeda, komik hataları ile birçok oyuncu tarafından eleştirilmişti. Bu hataları düzelten bir güncelleme yayınlandı.

  1. Persona 5
  2. Ghost Recon: Wildlands
  3. Lego Worlds
  4. Grand Theft Auto V
  5. Mass Effect: Andromeda
  6. FIFA 17
  7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  8. Lego City Undercover
  9. Call of Duty: Infinite Warfare
  10. Overwatch

Not: Bu liste dijital satışlara göre hazırlanmadı. İngiltere’nin tüm satış temsilciliklerini de içermiyor.

 

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı