Haberler

Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare 4’ü Geliştiriyor Olabilir

Bir kafatası Call of Duty: Modern Warfare 4, Modern Warfare 2 Remastered veya Ghosts 2 için heyecanlandırabilir mi? Kesinlikle!!!

2003’ten bu yana FPS oyunları arasında en popülerlerinden biri olan Call of Duty’nin, birden çok oyun stüdyosu tarafından geliştirildiğini ve her sene sırayla bir Call of Duty oyununu piyasaya sürdüklerini tüm oyunseverler çok iyi bilir. 2019’da bir Call of Duty oyunu göreceksek, sıra Infinity Ward’un olacağını da çok iyi bilirler! İşte bu noktada, şirketin iletişim müdürü Ashton Williams, bir tweetle oyuncuları oldukça heyecanlandırdı.

Williams, herhangi bir açıklama olmadan yalnızca bir kafatası görseli paylaştı ve bu da, Infinity Ward’un Call of Duty: Modern Warfare 4 üzerine veya Call of Duty: Modern Warfare 2’nin tekrar geliştirilmiş yani Remastered sürümü üzerine çalışıtığını ifade ettiği düşüncesini oyuncuların aklına kazıdı . Zira, Call of Duty: Modern Warfare 2’de ilk defa karşımıza çıkan ve bir kafatası boyunluğuyla oyuncuların beğenisini kazanan Teğmen Simon “Ghost” Riley’e bir atıfta bulunuyor olabilir.

Diğer yandan bu tweet, Infinity Ward’un 2013 yılında piyasaya sürdüğü ve Call of Duty serisinde ilk defa uzayı konu aldığı Call of Duty: Ghosts’ın devamı olan Call of Duty: Ghosts 2 üzerine çalıştığını da ifade ediyor olabilir. Ayrıca, Ghosts’ı oynama fırsatı yakalayan oyuncular, oyunun sonunda bir devam oyununun geleceğini ifade eden bir final sahnesini görmüşlerdi. Kısacası, Ghosts’a devam etmek için yeterli sebepler var.

Kısacası, bu sene Infinity Ward biz Call of Duty hayranlarını mutlu edecek bir oyun geliştiriyor olabilir. Zira, her sene bu tarz kafa karıştırıcı ipuçlarını paylaşmak her şirketin hoşuna gidiyor!

Son olarak, Ekim 2018’de piyasaya sürülen ve ilk defa bir hikaye modu barındırmayan ancak, Battle Royale modu barındıran Call of Duty: Black Ops 4’ün ardından, Call of Duty: Modern Warfare 4 veya Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered’ta bir Battle Royale görmek oldukça heyecan verici olacaktır.

Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare 4’ü Geliştiriyor Olabilir
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top