HABER

Incredibles 2’nin Posteri ve Yeni Fragmanı Çıktı

Incredibles 2, yeni kahramanlarla gelecek.

Yaklaşmakta olan Pixar filmi için yeni poster yakın zamanda yayınlandı. Posterden sonra yeni fragman da geldi. Bu ikisinde görüldüğü kadarıyla filme yeni karakterler dahil olacak.

Incredibles 2 (İnanılmaz Aile 2) posterinde filmin ilk kahramanları en önde yer alıyor. Bebek Jack-Jack yine gözlerinden lazer çıkararak bir rakuna saldırıyor. Filmin logosunun üstünde duran kötü bir kahraman, İnanılmaz Aile’nin peşinde.

İnanılmaz kahramanlarımızın (Frozone – Samuel L. Jackson ve Edna) arkasında, patlamanın önünde duran yeni bir grup var. Bu yeni karakterlerin isimleri henüz açıklanmadı ancak tek başlarına takılan ilginç bir kahraman grubu gibi görünüyor.

Filmin konusu şimdilik bir sır. Pixar’ın bu süper kahraman evrenini genişletmesi ilk filmi beğenenler açısından güzel bir haber oldu. Sonuç olarak daha fazla kahraman, daha fazla hikâye ile gelir.

Yukarıda bulunan yeni fragman; filmin konusu, kötü kahraman ve yeni kahramanlar hakkında biraz ipucu verecektir. Incredibles 2, 22 Haziran’da 3D olarak vizyona girecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı