HABER

Immortal Redneck Mayıs’ta Nintendo Switch için Geliyor

Switch sahipleri! Oldschool bir FPS oyunu için hazır mısınız?

Crema tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen, Mısır temalı birinci şahıs nişancı oyunu Immortal Redneck, Nintendo Switch için önümüzdeki ay geliyor.

Roguelite oyunlarına has ögeler içeren ve Mısır’da geçen bir FPS oyunu olan Immortal Redneck, hızlı bir oynanışın yanı sıra, pusu kontrolleri ve atari (arcade) oyunu hissi ile rastgele oluşturulan zindanlar, eksiksiz bir beceri ağacı, kalıcı ölüm özelliği ve farklı niteliklere sahip 9 sınıf ile karşımıza çıkıyor.

Bizi 90’lı yıllara götüren ve oynanış mekaniğiyle ön plana çıkan Immortal Redneck, 10 Mayıs‘ta 19,99 dolar fiyat etiketiyle Nintendo Switch için piyasadaki yerini alacak.

Crema’nın Kurucu Ortağı Guillermo Andrades, “Immortal Redneck, Nintendo Switch sisteminin pick-up-and-play doğası için mükemmel bir uyuma sahip. Buna ek olarak, Nintendo Switch’teki ilk retro tarzı birinci şahıs nişancılardan biri olarak karşınıza çıkacak olan Immortal Redneck, çok yakında oyuncuları büyük bir adrenalinle dolduracak ve bunny sistemiyle büyük bir aksiyona itecek.” açıklamasını yaptı.

Son olarak, birçok incelemeden oldukça olumlu olarak yorumlanan Immortal Redneck’i PlayStation 4 (59,99 ₺), Xbox One (49,00 ₺) ve PC (31,00 ₺) için satın alabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı