Haberler

İki Oyun Daha Xbox One Geriye Dönük Uyumluluğa Eklendi

Microsoft, Xbox 360 oyunlarını Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk kataloğuna eklemeye devam ediyor.

Microsoft, iki yeni Xbox 360 başlığını Xbox One’da oynayabilmeniz için kataloğa ekledi. Bu kez eklenen oyunlar, aynı türe sahip ve ikisi de Tom Clancy’s oyunları. Eklenen oyunlardan ilki, bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan EndWar ve savaş uçağı simülasyonu olan Hawx. EndWar’da sesli komutlarla savaş alanını kontrol edebiliyorsunuz. Sesli komutlarınızla bir komutan gibi hissedebilirsiniz. Hawx, jetle savaşmanıza imkan veriyor. Savaş sırasında jetinizi kontrol edeceksiniz ve hedefleri vurduğunuzda xp puanları kazanırsınız. Ayrıca Hawx’ın devam oyunları da bulunmaktadır.

Eğer bu oyunlara sahipseniz, hiçbir şey ödemeden direkt Xbox One konsolunuzda çalıştırabilirsiniz. Fiziksel versiyonlarına sahipseniz, Xbox One’da indirme yapabilirsiniz. Ayrıca bunları Microsoft’un mağazasından dijital olarak da satın alabilirsiniz.

Microsoft, yüzlerce başlığı Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk programına ekledi ve eklemeye de devam ediyor. Özlediğiniz eski oyunları yeni konsolunuzda çalıştırabilirsiniz. Yakın zamanda Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk’taki tüm oyun listesini sizinle paylaşacağız.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top