HABER

İki Monster Hunter Oyunu Bu Yaz Nintendo Switch’e Çıkacak

İki Monster Hunter oyunu ağustos ayında dünya genelinde Nintendo Switch’e çıkış yapacak.

Capcom, bu yaz Monster Hunter XX’i Nintendo Switch konsoluna getiriyor. Monster Hunter Generations Ultimate de 28 Ağustos’ta Switch’e özel olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’da piyasaya sürülecek.

Generations Ultimate, son 3DS başlığı Monster Hunter Generations’ın genişletilmiş bir versiyonu olarak gelecek. Alchemy ve Valor olarak iki yeni avcılık stili, Elder Dragon ve yeni bir oyun sonu boss’u ile birlikte gelecek. Ayrıca oyuncular, G Rank görevlerine başlayabilecekler. Bunda da tanıdık düşmanların daha zor versiyonları yer alacak.

3DS’deki Monster Hunter Generations’ı satın aldıysanız verilerinizi Nintendo Switch’teki Generations Ultimate’e taşıyarak aynı avcıyla yolunuza devam edebilirsiniz. Avcılık yeteneklerinizi dokunmatik ekran girişleriyle kullanabilirsiniz. Oyunda yerel dört oyuncu ve çevrimiçi çok oyunculu desteği bulunuyor.

Monster Hunter XX, şu anda sadece Japonya’da mevcut. Oyun ilk olarak geçen mart ayında 3DS için çıktı. Bu yaz da Nintendo Switch’e geçiş yapacak. Monster Hunter: World, Capcom’un yıl sonu kazanç raporuna göre en çok satan başlık oldu. Capcom güçlü başlığı bu sonbaharda PC tarafına getirecek. Bu başlığı, içerik güncellemeleriyle desteklemeye devam edecek.

Monster Hunter World, ocak ayında PS4 ve Xbox One için çıkmıştı. Capcom, bu başlığı Switch’e port etmenin ”zor olacağını” söyledi.

İki Monster Hunter Oyunu Bu Yaz Nintendo Switch’e Çıkacak
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı