HABER

II. Dünya Savaşı Nişancı Oyunu Battalion 1944 Erken Erişim’e Şubat Ayında Açılacak

Şubat ayının başında erişim sağlayacağız!

Çok beklenilen bağımsız II. Dünya Savaşı nişancı oyunu Battalion 1944 için nihayet bir çıkış tarihi açıklandı. Geçtiğimiz yılın sonlarında, Battalion 1944 geliştiricisi Bulkhead oyunun 2018 yılına ertelendiğini ve fiyatının düşürüldüğünü açıklamıştı.

Bugün ise Bulhead ve Square Enix Collective, Battalion 1944’ün 1 Şubat tarihi itibariyle Steam Erken Erişim’de kullanıma sunulacağını açıkladı. Bu büyük haberi kutlamak için oyunun geliştiricisi oynanış görüntüleri barındıran yeni bir fragman yayınladı, yukarıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca, Şubat ayındaki büyük gün öncesinde Battalion 1944 için 19 Ocak ile 21 Ocak tarihleri arasında kapalı bir beta düzenlenecek. Oyunu destekleyen herkes bu betaya katılım konusunda garanti altında olacak ancak diğer oyuncular oyunun betasına katılabilmek için oyunun resmi web sitesi üzerinde yer alan davetiye ile katılmayı talep edebilirler. Bu belirtilen beta sürümü için herhangi bir Gizlilik Anlaşması mevcut değil bu yüzden kayıt formunu doldurduktan sonra betaya kesin olarak katılacağınız garanti edilemez.

Erken Erişim sürümü altı adet mod ile piyasaya sürülecek ancak Bulkhead henüz bunların ne olduklarını açıklamadı.

Son olarak, oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sizlerin de görebileceği üzere şu an için Türk Lirasına uygun bir fiyatlandırma mevcut değil ancak yurtdışı fiyatları olan 15$ ve 15€ fiyat etiketlerine göz attığımız zaman oyunun ortalama olarak 59 ₺ gibi bir fiyata satılma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı