Haberler

HTC, CES 2019’da Tanıtacağı Yeni Vive VR Ürünlerini Gösterdi

HTC, yeni VR donanımlarını 8-11 Ocak arasında gerçekleşecek olan CES 2019’dan önce gösterdi. Tüm ürünler kutularında olduğundan HTC’nin neler tanıtacağı şimdilik sır.

HTC, paylaştığı tweette tanıtacağı ürünlerin fotoğrafı var ve yeni duyuruları ”donanım” olarak nitelendiriyor. Muhtemelen CES’te VR donanımı tanıtacak. Fotoğraftaki kutuların üstünde bulunan logoların bulanıklaştırıldığı görülüyor fakat okunması zor değil. CNET, kutuların birinde Vive Port, diğerlerinde Vive Gloves ya da Vive Cloud yazdığını tahmin ediyor. Ancak ürünlerin ne olduğunu öğrenmek için CES’i beklememiz gerekecek.

İlk olarak 1967 yılında New York şehrinde düzenlenen teknoloji fuarı, 1998’den beri Las Vegas’ta yıllık olarak düzenlenmeye başladı. Fuarda yaklaşmakta olan teknolojik ve elektronik ürünlerle birlikte 3D baskıdan robotlara kadar her şey yer alıyor. CES 2018, en son çıkan PC teknolojisini denemek, VR kulaklıklarını test etmek ve retro oyun oynamanın yeni yollarını tanıtmak için önemli bir yer haline geldi.

HTC, CES 2019’da Tanıtacağı Yeni Vive VR Ürünlerini Gösterdi
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top