Haberler

Hitman 2’de Sean Bean Görevi Açıldı

Hitman 2’nin zor hedef görevi artık açık ve Faba’yı öldürmek için sadece bir şansınız var.

Ünlü aktör Sean Bean, Hitman 2’de ilk zor hedef olarak karşımıza çıkıyor. Sean Bean, oyunda öldürülmesi imkansız olan eski bir MI5 ajanı Mark Faba isimli bir adamı canlandırıyor. Kendi ölümünü taklit etme konusunda usta olan Faba, ”The Undying” (Ölümsüz) lakabını aldı.

Görev sizi, Faba’nın Global İnovasyon Yarışı’nda kendi suikast sözleşmesini tamamlamaya çalıştığı Miami’ye götürecek. Ücretsiz görevi tamamlamak için 14 gününüz var. Ayrıca sadece tek bir atış hakkına sahipsiniz ve oyununuzu kaydedemeyeceksiniz. Eğer görevi tamamlayabilirseniz Explosive Pen silahına sahip olacaksınız. Eğer Faba’yı kaçırırsanız, görev sırasında ölürseniz veya herhangi bir şekilde görevde başarısız olursanız, tek şansınızı kaybedeceksiniz.

Oyun içinde göreve başlarken gösterilen fragmanda, hedefi seçebileceğiniz bazı yollar gösteriliyor. Yarış pistinde bir keskin nişancı silahını kullanabilir veya ona biraz daha yaklaşarak kişisel şeyler deneyebilirsiniz. Odayı patlatın veya bir kalemle gözlerini oyun. Fragmanda da belirtildiği gibi, Mark Faba’yı ortadan kaldırmanız için birçok yol olacak. İlk oyundaki zorlu hedef, aktör Gary Busey olmuştu.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top