HABER

Heroes Of The Storm’un Yeni Oynanabilir Karakteri Deckard Cain Oldu

Blizzard, klasik Diablo karakterini Nexus’a getirdi.

Diablo oynayanlar Deckard Cain karakterini tanırlar. Bu yaşlı adam, genellikle bir savaşçıdan çok danışman olarak hizmet eder. Şimdi ise Blizzard’ın MOBA oyunu Heroes of the Storm’da oynanabilir karakter olarak yer alacak.

Yaşlı adam Heroes of the Storm’da pek hareketli olmasa da genellikle ekibini iyileştirir ve destekler. Horadric Cube atarak düşmanlara hasar verme ve yavaşlatma, takım arkadaşlarına sağlık iksiri atmakla birlikte ekibi bir araya getirmek gibi yetenekleri olacak. Çoğu zaman olduğu gibi kahramanca yeteneklere sahip olacak. Deckard Cain’in neler yapabildiğini yukarıdaki videoda görebilirsiniz.

Hedef doğrultusunda hareket eder. Elindeki asayla ve kitapla büyüler yaparak düşmanlara hasar verir. En iyi yeteneği Stay A While And Listen. Bu yetenekle düşmanları önüne diziyor ve onları, okuduğu hikâyeyle hipnoz ederek uyutuyor.

Öncü Kahraman Tasarımcısı Matt Villers, GameSpot’a ”O, Diablo’nun büyük ikonik bir karakteri. Onu dövüşürken göremezsiniz ama yüz yüze çarpışır. Diablo III’ün sinematik fragmanında açılış sahnesindeydi. Biz de onu oyuna eklemenin gerçekten çok iyi olacağını düşündük. Onun, Thrall ve diğer karakterlerle omuz omuza çarpışabileceğini düşündük ve bu riski almak istedik. Çok eğlenceliydi.” dedi.

Heroes of the Storm’un Yapım Direktörü Kaeo Milke, ”Bu, eğlenceli bir oyunun parçası olacak. Bu, bizim takımımızın ve topluluğumuzun sahip olduğu tutkudan ortaya çıkan bir oyun. Sık sık bu oyunun StarCraft II’nin özel haritası olarak başladığını duyuyorsunuz. Gerçekten de üzerinde çalışmaya devam etmemizi sağlayan insanların sahip olduğu heyecan buydu. Geçmişteki BlizzCon etkinliklerinden çok fazla geri bildirim aldık ve onu bu hale getirdik. Bunların gerçekten de Blizzard oyunlarına yazılan aşk mektupları olduğunu hep söylüyoruz. Diğer dünyalardan gelen tüm karakterleri oynayabileceksiniz ve hepsini bir araya getireceksiniz. Bunu, topluluk ve onların söyledikleri olmadan yapamayız. Oyun, sürekli evrim geçiriyor. Şimdi Deckard Cain ortaya çıkıyor. Hayranların tepkilerini görmek heyecan verici ve takım içinse enerji verici.” dedi.

Deckard, çok yakında herkese açık teste çıkacak ve daha sonra tam olarak oyunda çıkış yapacak. Ayrıca Blizzard, nisan ayından bir süre sonra Rise of the Raven Lord çizgi romanını çıkarmayı planladığını duyurdu.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı