Dizi & Film

Hakan: Muhafız, 3. ve 4. Sezon Onayını Aldı

Diziyi beğenen izleyicilere müjde!

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık gibi isimlerin yer aldığı Netflix’in Türk fantastik dizisi Hakan: Muhafız için yeni sezon kararı netlik kazandı.

Fantastik diziyi beğenenlere müjde. Dizi, Netflix’ten 3. ve 4. sezon onayını almış durumda. Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, ” Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte iki sezon daha çekeceğimiz için heyecanlıyız. Aşk, komedi, macera, aksiyon gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz. Hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ” dedi.

İkinci sezonun 2020’de yayınlanması bekleniyor. Yabancı izleyiciler zaten Çağatay Ulusoy’u diğer Türk dizilerinden tanıyıp sevmişti. Bu dizide ise kadın oyuncular arasından en çok Ayça Ayşin Turan’ı beğendi. IMDb Starmetre ve Moviemetre sitelerinde Ayça Ayşin Turan, 11 milyon oyuncu arasından 42. olmayı başardı. Türk oyuncular arasında en iyi dereceyi alan kadın oyuncu oldu.

New York Times, Salon, Slate, Vanity Fair ve Playboy gibi yayınlar için televizyon eleştirileri yazan Decider ve Keller gibi internet sitelerinde Hakan: Muhafız dizisi beğenildi ve izlenmesi gereken diziler arasında yer aldı.

Yayınlandığı ilk gün çevrimiçi veri tabanı IMDb’de 9.3 puan alan dizi, şu anda 7.7 puanda.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top