HABER

Bu Hafta Steam’de En Çok Satanlar ( 10 – 16 Nisan)

Merhaba arkadaşlar, yine bu hafta serimize devam ediyoruz. İşte bu hafta Steam’de en çok satılan 10 oyun;

1. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS ( 69 TL ) 

Oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

 

2. Counter – Strike: Global Offensive ( 24 TL)

Global Offensive, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi bir birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunudur.

 

3. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ( 28.71 TL )

The Elder Scrolls, 17 Temmuz 2014’te yayınlandı. Aksiyon ve fantezi serisinin bir parçası olup, serinin ilk sınırlandırılmamış çok oyunculu oyunudur. 21 Ocak 2015’te oyunu etkili bir şekilde oynamak için gereken aktif üyeliğin , 17 Mart 2015’te kaldırılacağı söylendi. Oyun The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited olarak yeniden adlandırıldı. Playstation 4 ve XBox One konsol sürümleri 9 Haziran 2015’te yayınlandı. Diğer oyunlardaki gibi Elder Scrolls serisi, Tamriel kıtası üzerine kuruludur ve hikaye çizgisi dolaylı olarak diğer oyunlarla bağlantılıdır. The Elder Scrolls Online 2014 yılında yayınlanmadan önce 7 yıl boyunca geliştirilme sürecindeydi. Çoğunlukla karışık eleştiriler aldı.

 

4. Battlerite ( 20.77 TL )

Battlerite, takım halinde çok oyunculu ve çevrimiçi olarak bir savaş meydanında oynanır. Oyuncular, melee (yakın saldırı), ranged, support (destek) veya tank şampiyon türlerinden birini seçerek 2v2 veya 3v3 arenalara girerler. Oyuncular botları ekip halinde veya tek başlarına da kesebilirler.

 

5. The Elder Scrolls Online: Gold Edition ( 86.49 TL)

 

6. Rocket League ( 31 TL)

Çıktığı andan itibaren popülerleşen Rocket League, Psyonix tarafından geliştirilen ve yayınlanan, arabalarla oynanan bir futbol oyunudur.

 

7. Sid Meier’s Civilization VI ( 219 TL)

Firaxis Games tarafından geliştirilen 4X strateji oyunudur. Oyun Microsoft Windows için 21 Ekim 2016’da, OS X için 24 Ekim 2016’da, Linux için ise Haziran 2014’te çıkmıştır.

 

8. Rust ( 31 TL )

Facepunch Studios tarafından geliştirilen Steam’den dijital dağıtım yapılan bir hayatta kalma video oyunudur.

 

9. Euro Truck Simulator 2 ( 39 TL )

SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur.19 Ekim 2012’de çıkmış olan oyun günümüz Avrupa’sını temel almıştır. Oyunda seçtiğiniz yükleri tırınızla diğer konuma taşıyıp para biriktiriyorsunuz. Garajınızı geliştirip yeni tırlar ve şoförler alabilirsiniz.

 

10. Grand Theft Auto V ( 179 TL )

Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı