HABER

Gran Turismo Sport Kapalı BETA Testi: Oyuncular Aranıyor!

Sony’nin PlayStation isimli oyun konsolu için özel üretilen ve özellikle direksiyon desteği ile bir çok oyuncunun hayallerindeki araba yarışı tutkusunu gerçekleştirebildiği muhteşem oyun serisi Gran Turismo’nun yeni çıkacak GranTurismo Sport isimli oyununu kapalı beta testi için oyuncular aranıyor.

Yapılan duyuruya göre aşağıda vereceğimiz başvuru formunu doldurup gönderen kişilere e-posta üzerinden iletişim kurulacak.  Gran Turismo Sport’u daha da iyi hale getirmek için oyunun yapımcılarıyla birlikte çalışacak oyuncuları dört gözle beklediğini dile getiren şirket oyununu en iyi hale getirmek için büyük çaba harcadığını kanıtlıyor.

Ayrıca, yapılan duyuruda özellikle şu sözler vurgulanmış; “Başvuru Formunun sadece İngilizce olduğunu lütfen dikkate alın. Ayrıca SIEE/SIEA internet sitelerinden Kapalı Beta Testi başvurusunu yapmış olanların tekrar başvurmasına gerek yoktur.”

Eğer sizlerde Gran Turismo Sport kapalı BETA testinde yer alıp oyunun yapımında katkıda bulunmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilir, dilersenizde buraya tıklayarak duyurunun tamamını görebilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için web sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı