HABER

GTA 4 Şarkıları Kaldırılıyor Ancak Onların Yerine Yenileri Gelecek

Rockstar, yakında yeni müzikleri tanıtmaya başlayacak.

Grand Theft Auto IV, bu ayın sonunda onuncu yıl dönümünü kutlayacak. Bu da bazı müzik lisanslarının dolacağı anlamına geliyor. Bu yüzden Rockstar, bazı müzikleri oyundan kaldırmaya başlayacak.

Kotaku’ya göre, 26 Nisan’da 10 yıllık bir anlaşma yapılacak ve Rockstar, oyundan birkaç şarkıyı çıkaracak. Çok fazla şarkı kaldırılacak. Hangi şarkıların kaldırılacağı ise henüz belli değil.

2014 yılında Grand Theft Auto: San Andreas’ta 17 şarkı oyundan kaldırılmıştı. Rockstar, PS3 oyuncuları için GTA 4’te kaldırılan şarkıların yerine geçici bir çözüm sunacak. 26 Nisan’dan önce, PS3 sahipleri parçaların dijital versiyonlarını indirme seçeneği sunan bir sistem mesajı alacaklar. Bu sayede oyundaki favori parçalarınızı dinlemeye devam edebileceksiniz. PC ve Xbox 360 oyuncuları da bu durumdan aynı şekilde yararlanabilecek mi henüz bilinmiyor.

Grand Theft Auto IV, 2008 yılında PS3, Xbox 360 ve PC için çıkış yaptı. Önemli bir ticari başarı elde etti.

Güncelleme: Rockstar müziklerin kaldırılacağını doğruluyor ve yerine başka şarkıları getirerek telafi etmeyi planlıyor. Grand Theft Auto IV ve bunun bölümlerinde bulunan Rus Pop istasyonu Vladivostok FM’in büyük bir bölümünden bazı şarkıları çıkaracaklar.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı