HABER

Gran Turismo Sport ve Forza Motorsport 7’nin Grafik Karşılaştırması

Hangisi daha iyi karar vermek çok zor. Çünkü, yer yer birbirlerinden daha iyi şeyler ortaya koymuşlar.

Geçtiğimiz günlerde Shadow of War’ın PlayStation 4 ve Xbox One X grafik karşılaştırmasının gerçekleştirildiği ve DigitalFoundry tarafından hazırlanan videoyu siz değerli takipçilerimizle paylaşmıştık. Şimdi ise yine DigitalFoundry tarafından hazırlanılan Sony’nin popüler yarış oyunu Gran Turismo Sport ile Microsoft’un popüler yarış oyunu Forza Motorsport 7’nin grafik karşılaştırmasını sizlerle paylaşıyoruz.

23 dakika uzunluğundaki bu videoda oldukça detaylı bir inceleme yapılmış. Araçların dış görüntülerinden iç görüntülerine ve hatta oyunun haritasında bulunan çevre bileşenlerine kadar birçok detaya göz atılmış.

Gerçekleştirilen bu grafik karşılaştırılmasında yer yer Gran Turismo Sport’un yer yer ise Forza Motorsport 7’nin öne geçtiğini görüyoruz. Bu yüzden hangi oyunun daha başarılı bir grafiğe sahip olduğunu söylemek oldukça zor. Bunun en iyi kararını siz değerli yarış severler karar verecek. Daha fazla sözü uzatmadan yukarıdaki karşılaştırma videosu ile sizleri baş başa bırakalım.

Son olarak, Turn 10 Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayıncılığı üstlenilen Forza Motorsport 7, 3 Ekim 2017 tarihinde Xbox One ve Microsoft Windows için çıkışını gerçekleştirdi. Gran Turismo Sport ise Polyphony Digital tarafından geliştirildi ve Sony Interactive Entertainment tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde PlayStation 4 için yayınlandı.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı