HABER

God of War’ın Çıkış Tarihi Mega Mania Tarafından Listelendi

Orijinal God of War da 22 Mart tarihinde piyasadaki yerini almıştı.

PlayStation için özel olarak geliştirilen God of War isimli efsanevi serinin son üyesi God of War’ın çıkış tarihi ile ilgili bazı yeni bilgiler geldi. Oyun piyasaya çıkacağı zaman büyük bir yankı uyandıracağı kesin, bunu hepimiz çok iyi biliyoruz ve öyle görünüyor ki beklenenden çok daha erken buna tanık olacağız.

Portekiz merkezli perakende şirketi Mega Mania, God of War’ın çıkış tarihini 22 Mart 2018 olarak ilan etti. ResetEra kullanıcısı RocknRola tarafından fark edilen bu çıkış tarihi, PlayStation ABD Mağazası’nda listelenen çıkış tarihi ile aynı.

2017 yılının Aralık ayının hemen başlarında PlayStation ABD Mağazası’nda listelenen tarihi sizlere burada yer alan haberimizde paylaşmıştık. Mağaza ilk olarak 22 Mart 2018’i gösterdikten sonra bu tarihi 31 Aralık 2018 olarak değiştirmişti ve şu an hâlâ aynı tarih yer alıyor. Ayrıca, orijinal God of War’ın da 2005 yılında 22 Mart tarihinde piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım, bu da tahmin edeceğiniz üzere çıkış tarihinin 22 Mart olacağını kuvvetlendiren bazı öğelerden.

Ayrıca, yakın zamanda Sony Interactive Japan ekibinden Chris Ashimine’ın Weekly Famitsu’ya oyunun çıkış tarihi ile ilgili bilgilerin “yakında” açıklanacağını söyledi.

Son olarak, henüz Sony tarafından bu tarih resmi olarak doğrulanmadı ancak genel olarak oyun tarihleri ile ilgili ortaya çıkan bu tarz haberlerin ardından çıkış tarihinin de aynı olarak açıklanmasına defalarca tanık olduğumuzu söylemeliyiz. Bu yüzden, biz de sizler gibi bu muhteşem oyunu Mart ayında büyük bir merakla bekliyoruz. Umarız, Sony bizi şaşırtmaz!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı