Haberler

Barlog’un God of War için DLC Fikri Gerçekleşemeyecek Kadar Büyük!

God of War’a DLC yerine yepyeni bir God of War oyunu beklemek daha doğru!

Sony’nin PlayStation 4’e özel olarak Nisan 2018’de piyasaya sürdüğü ve Yılın Oyunu gibi ödülleri kazanmayı başaran God of War’u, sürprizleri ve geniş içeriğiyle birlikte saatler süren oyun serüvenine rağmen, oyuncular tarafından bu oyuna DLC paketleri gelmesi için beklentiler oluşturmuştu. Ancak, oyunun çıkışından yaklaşık 9 ay geçmesine rağmen hâlâ bir DLC paketi oyunculara sunulmadı.

Diğer yandan, yakında bir DLC paketi sunulabilecek gibi gözüküyor fakat, oyunun yönetmeni Cory Barlog’un çok iddialı bir DLC fikri ortaya koyması, bu DLC paketinin geliştirilmesi ve oyunculara sunulması bir hayli güç gözüküyor.

Barlog, Kinda Funny’e şu sözleri paylaştı: “DLC için gerçektende çok eğlenceli bir fikrim vardı. Bunun için pişmanlık var içimde çünkü, bunu gerçekten de yapmak istiyordum. Ama… oldukça büyük bir fikirdi.”

“Kendi başına bir oyun haline gelebilecek cinsten bir DLC idi bu. Ve, haklı olarak herkes, ‘Dostum, bu delilik! Bu bir DLC değil, bu biraz fazla büyük bir fikir!” sözlerini benimle paylaştı.”

Bunlara ek olarak Barlog, God of War için birkaç pişmanlığının daha olduğunu paylaştı. Fotoğraf Modu ve Yeni Oyun + seçeneklerinin oyunun çıkışıyla birlikte piyasaya sürülmesi yerine sonradan oyuna ücretsiz olarak eklenmesi, Barlog’un pişmanlıklarından ikisi.

Sonuç olarak, God of War için bir DLC paketi yerine tıpkı The Last of Us: Left Behind veya Uncharted: Kayıp Miras gibi ayrı bir God of War oyununun piyasaya sürülmesi mümkün olabilir. Bunun için sabırla bekleyip gelişmeleri takip etmeliyiz. Ne de olsa, böylesine büyük bir oyun için beklentilerimiz bir hayli büyük!

Barlog’un God of War için DLC Fikri Gerçekleşemeyecek Kadar Büyük!
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top