HABER

God of War Direktörü, Yüksek Puanlara Duygusal Bir Videoyla Tepki Verdi

Beş yıl sonra nihayet gelen God of War’un yüksek puan alması yönetmeni duygulandırdı.

Uzun zamandır merakla beklenen God of War, bugün PS4 için piyasaya çıktı. Oyunun yönetmeni Cory Barlog ve ekibi, beş yıl boyunca oyun üzerinde çalıştılar. God of War, tüm oyun basınının ön incelemelerinden oldukça iyi yorumlar ve puanlar aldı. Metacritic‘te 95 puan alarak ”Tüm zamanların en iyi oyunu” kategorisine girmeyi başardı.

Barlog, ilk kez oyunun yorumlarını okurken bir video çekti ve bunu paylaştı. Yorumlardan sonra genel puanı görmek için Metacritic’e girdi ve 95 puanı görünce, sevinçten ağlamaya başladı. O anları yukarıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Barlog, açıklamasında, ”[Ön inceleme puanları] önemli olmamalıydı ama ben sadece çok gurur duyuyorum. Birlikte çalıştığım insanlarla çalıştığım için çok şanslıyım. ” dedi.

Barlog, bu videoyu çekme konusunda emin olamıyordu ancak oğlunun kendi tepkisini görmesi için bu videoyu çekmek istedi. Videoda yaptığı açıklamada, ”Ağlamak iyi bir şey. Saklayacak bir şey yok. İyi bir örnek oluşturmaya ve babanın da dünyanın önünde ağlayabileceğini gösterdiğimi düşünüyorum.” dedi.

Yeni God of War oyunu, Kratos’u Yunan’dan İskandinav mitolojisine götürüyor. Ancak bu kez yalnız değil. Yanında oğlu Atreus’u da göreceğiz. Kratos ile bu kanlı yolculuğa çıkmak isterseniz God of War‘u PlayStation mağazasından 209 TL’ye satın alabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı