HABER

Ghost Recon Wildlands’in Splinter Cell Temalı Güncellemesiyle Sam Fisher Geldi

Sam Fisher, geri dönüyor.

Splinter Cell’in son oyunu Blacklist, 2013’te piyasaya sürülmesinin üzerinden yaklaşık beş yıl geçti. Splinter Cell temalı bir güncellemeyle Sam Fisher, Ghost Recon Wildlands’e geldi. Fisher’ın ve Michael Ironside’ın sesini duymak güzel. Acaba bu güncelleme, yeni Splinter Cell oyununun geleceğini mi ima etmeye çalışıyor?

Güncellemenin yeni PvE görevini tamamladıktan sonra, yukarıdaki videoda bulunan bir sahneyi göreceksiniz. Sam Fisher ve Karen Bowman, nükleer silahın kaybolması hakkında konuşmaktalar.

Burada yeni oyun için bir ima anlamına gelecek herhangi bir şey bulunmamakta. Belki de Ubisoft, Ghost’larla neden çalışmaya devam edeceğini açıklıyor. Oyuncularsa, yeni Splinter Cell haberi için heyecanla bekliyorlar.

Ubisoft, yeni bir oyun üzerinde çalışıp çalışmadığını henüz doğrulamadı. Ancak CEO Yves Guillemot, oyunculara umut verecek bir açıklamada bulunmuştu.

”Splinter Cell, üzerinde çok konuştuğumuz bir marka. Benim de en sevdiğim serilerden biri. Aynı anda paylaşmak için özel bir şeyimiz yok, ancak ekip, farklı şeyler üzerinde çalışıyor. Bu yüzden daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.”

Ardından şu sözlerle devam etti; ”Markayla ilgili  birçok çizim ve teklif alıyoruz. Bir tanesini kabul edeceğiz. Sanırım bir şey görebileceksiniz, ancak beklemek zorundasınız.”

Wildlands’teki yeni Splinter Cell içeriği, şu anda PS4, Xbox One ve PC’de bulunan ücretsiz Special Operations I güncellemesinin bir parçası olarak geliyor. Fisher ile olan görev, süresiz olarak kullanılabilir, ancak özel ekipmanla ilgili zorlukları tamamlamak için sınırlı bir süre bulunmakta. (Fisher’ın koruyucu gözlükleri dahil).

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı