Dizi & Film

Game of Thrones 8. Sezon İlk İki Bölümünün Süreleri Belli Oldu

Game of Thrones’un heyecanla beklenen son sezonu, nisan ayında yayınlanacak. Bu final sezonu sadece altı bölümden oluşacak. Her bölümün bir film kadar uzun olacağı yönünde söylentiler vardı. Yakın zamanda, ilk iki bölümün normal sürede olacağına dair açıklama geldi.

Süreler, bir fan sitesi tarafından HBO’nun programından tespit edildi. İlk bölüm ABD’de 14 Nisan’da yayınlanacak ve sadece 54 dakika sürecek. Sonraki hafta yayınlanacak olan ikinci bölümü de 58 dakika sürecek. Kalan dört bölümün daha uzun olması bekleniyor. Fransa’nın TV konferansından sızan bilgiye göre, diğer bölümler 80 dakika civarında olacak.

Game of Thrones son sezonunun hakları Digiturk’te bulunuyor. Final sezonu, Türkiye’de 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece saat sabaha karşı 04:00’te Türkçe altyazılı olarak ekrana gelecek. 15 Nisan akşamında dizinin tekrarı yayınlanacak.

Hayranların bu sezondaki beklentileri oldukça yüksek. Geçtiğimiz hafta son sezonun tam fragmanı yayınlandı. Dizinin sonu yaklaşıyor olsa da, öncesini anlatacak olan yeni seri yolda. Jane Goldman showrunner olarak çalışacak. Hikayesi, kitabın yazarı George RR Martin ile yazılacak ve çekimleri bu yaz başlayacak. 2020 ya da 2021 gibi yayınlanması planlanıyor. Dizinin ismi henüz belli değil ancak yazar, The Long Night ismini önerdi. HBO, şimdilik ismini açıklamayı reddediyor.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top