Haberler

Full Metal Furies ve Rogue Legacy, Nintendo Switch’e Geliyor

Aksiyon-macera ve Roguelike-platform oyunları, çok yakında Switch mağazasındaki yerini alacak.

Full Metal Furies ve Rogue Legacy’nin geliştiricisi Cellar Door Games, oyunların Switch’e port edileceğini açıkladı. Her iki oyun da, 6 Kasım‘da Nintendo’nun konsoluna çıkış yapacak.

Her iki oyun da çok zor olduğundan, belli bir tahammülünüz yoksa sizi zorlayacaktır. Rogue Legacy, Haziran 2013’te yayınlandı ve eleştirmenlerce beğenilen tek oyunculu bir roguelike oyunudur. Full Metal Furies, çok oyunculu bir co-op oyunu olmasına rağmen diğerinden daha az zorlayıcıdır ve bu senenin başında çıkış yapmıştır. Doki Doki Literature Club ve Nier: Automata oyunlarını andıran bir hikaye anlatımı vardır.

Full Metal Furies, basit bir arcade başlığı olarak sunulan dört oyunculu bir co-op oyunudur ancak zor bir bulmaca mekaniğine sahiptir. Arkadaşlarınızla, dünyanızı ele geçiren devasa Titanları yok etmek için görevlendirilen dört kızı oynarsınız. Her kızın kendine özgü saldırıları ve yetenekleri bulunuyor. Böylece kızlar tank, kavgacı, kısa menzilli destek ve uzun menzilli destek rollerini alıyorlar. Oyundaki gizemi çözmek ve sonuna gitmek istiyorsanız, takım olarak hareket etmeniz gerekiyor. Oyunda kalbinizi ısıtacak mizahi şakalarla birlikte kelime oyunları yer alıyor.

İki oyunu Switch’te almadan önce denemek isterseniz; Rogue Legacy PC, PS4, PS3, PS Vita ve Xbox One’da bulunuyor. Full Metal Furies ise sadece PC ve Xbox One’da bulunuyor.

Full Metal Furies ve Rogue Legacy, Nintendo Switch’e Geliyor
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top