Haberler

Fortnite’ın Sezon 8 Kostümleri Blackheart, Hybrid ve Daha Fazlası

Fortnite’ın nihayet 8. Sezonu başladı ve bu sezonla birlikte yeni bir savaş bileti (Battle Pass) yayınlandı. Önceki sezon biletlerinde olduğu gibi bunda da, karakteriniz için birbirinden harika yepyeni kozmetik öğeler sizleri bekliyor. Ancak, bu sezon gerçekten de Fortnite’ı oynamak ve karakterinizin yepyeni görüntüsüyle birincilik elde etmek için büyük bir heyecana bürüneceğiniz, karakterinizin görsel tarzını baştan aşağı değiştiren, yepyeni kostümler(skin) mevcut. Bu yüzden, aşağıda bahsedeceğimiz ve görselini görebileceğiniz yepyeni kostümleri detaylı şekilde incelemenizde fayda var.

Öncelikle, 8. Sezon’daki yeni kostümlerden yalnızca iki tanesini savaş bileti alarak elde edebilirsiniz. Savaş biletini almak için oyun içi para birimine ihtiyacınız var. 950 V-Bucks ile bu savaş biletini alabilirsiniz. Ancak, eğer oyun içi paraya sahip değilseniz, gerçek para birimiyle V-Bucks satın almanız gerekecek. Savaş biletini satın aldıktan sonra 8. Sezon ile birlikte sunulan korsan ve ninja temasına sahip Blackheart ve Hybrid kıyafetlerini ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.

Blackheart, “fırtınalı mevsimin korkunç yüzbaşı” olarak tanımlanmakta ve Scallywags setinin bir parçası olarak karşımıza çıkmakta. Blackheart, seviyelendiren bir kostüm biçimine sahiptir. Yani, bu kostümü elde ettikten sonra gerçekleştireceğiniz geliştirmeler, bu kostümün değişmesine sebebiyet verecek. Aşağıdaki görsellerde de göreceğiniz üzere, birinci seviyede genç bir görüntüsü olan Blackheart’ı, ikinci seviyeye çektiğinizde artık olgun ve tecrübeli bir yüzbaşına, üçüncü seviyeye çektiğinizde bir emektara, sonrasında da iskelet haline geldiğini ve korkunç bir görüntüye sahip olduğunu göreceksiniz.

Hybrid kostümü ise Brood setinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Bu kostüm Buz Kralı’nın elinden kaçmayı başaran güçlü bir karakteri ifade ediyor. Kostüm açıklamasında da “Ejderha ol” ifadesi yer alıyor. Kısacası, rakiplerinize korku salmak için etkili bir kostüm olduğu ifade ediliyor. Bu kostüm de, tıpkı Blackheart’te olduğu gibi geliştirmeye sahip. Aşağıdaki görsellerde de göreceğiniz üzere başlangıçta bir ninjaya benzerken, geliştirmelerle birlikte yavaş yavaş bir kertenkeleye dönüşüyor.

Bu iki kostüme ek olarak, muz görünümlü Peely, hiphop dansçısı benzeri bir kadın karakter olan Luxe, Master Key ve büyücü bir kadın olan Ember kostümleri mevcut. Bu kostümlere sahip olmanın en kolay yolu tabii ki, savaş biletini satın almak ve sunulacak olan görevleri tamamlamak.

Son olarak Fortnite’ın sahibi Epic Games, 2019 yılında oyunculara tam tamına 100 milyon dolar dağıtmayı hedefliyor. Haberle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top