Haberler

Fortnite’a Kalaşnikov Geliyor

Yeni bir mesaja göre yakında Fortnite’a Ağır Taaruz Tüfeği silahı geliyor.

Geçtiğimiz günlerde, Fortnite oynayan kullanıcılara yeni bir mesaj geldi. Mesajda, kısa atışlarla çok etkili olabilecek bir ağır taaruz tüfeğinin oyuna geleceği bildirildi ve silahın bir görseli paylaşıldı. Görselinden de anlayacağınız üzere bu silah bir Kalaşnikov.

Bu, Quad Launcher’ın oyuna gelmesinden bu yana, oyuna eklenecek ilk silah olacak ve bu da, Fortnite’a eklenen taaruz tüfeklerinin üçüncüsü olacak.

Ayrıca, görseldeki arka plana baktığımızda, bu öğenin Efsanevi statüsünde olacağını söylemek mümkün. Tabii ki, bu silahın Epik versiyonu da olabilir.

Diğer yandan, silahın oyuna tam olarak ne zaman ekleneceği açıklanmadı ancak, büyük ihtimalle yakında oyuna eklenecek olan ilk yamayla birlikte bu silaha kavuşabileceğiz. Ancak, Epic Games’in bu tarihi erteleme ihtimalinin olduğunu unutmayalım.

Son olarak silah oyuna eklendikten sonra, farklı oyunlardan alıştığımız yüksek geri tepme oranını göz önüne alırsak ki Fortnite’taki açıklamayı göz önüne aldığımızda geri tepme oranı baya yüksek olacak, silahın tasarımcısı Mikhail Kalashnikov’un uyarılarını göz önüne alarak, tek tek sıkmakta fayda var! 🙂

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top