Haberler

Fortnite Sezon 7’den Bir Fotoğraf Daha Paylaşıldı

”Bir kâşif, kimsenin erişemediği yüksekliklere çıkıyor.”

Fortnite Sezon 7’nin 6 Aralık’ta yani yarın başlaması planlanıyor. Epic Games, her geçen gün yeni sezon için fotoğraf paylaşıyor. Stüdyo, son fotoğrafı paylaştı ve mağazaya gelecek olan öğelere değiniyor.

Paylaşılan fotoğrafta pençelere sahip bir silüet görünüyor. ”Bir kâşif, kimsenin erişemediği yüksekliklere çıkıyor.” tweetiyle paylaşılan bu fotoğraf Sezon 7’nin temasının tepeler olacağını ima ediyor. Arka planda çift kanatlı uçak bulunuyor ve bu da, Fortnite’ın ilk hava aracı olacağını gösteriyor.

Epic Games, henüz Sezon 7’nin teması hakkında tam ayrıntı paylaşmadı ancak atılan fotoğraflar yeni sezonun kış temalı olacağını açık şekilde vurguluyor. Epic, yeni sezonda Kreatif Modu’nun olacağını duyurdu. Oyuncular bu modla kendi oyunlarını ve deneyimlerini tasarlayacak. Mod, 13 Aralık’ta herkese açılacak. Sezon 7 Savaş Bileti’ni alanlar 6 Aralık’ta yeni sezona başlayacaklar.

Fortnite TR sayfasından ”Dondurucu soğuklar bastırıyor.” tweetiyle aşağıdaki fotoğraf paylaşılmıştı.

Oyuncular, haritayı çevreleyen okyanusun uzaklarında bulut kümesi farketmişlerdi. Reddit’teki kullanıcılar, bu bulutların aslında adaya yavaş yavaş yaklaşan bir buzdağını örttüğünü iddia ediyorlar.

Sezon 6’nın zorluklarını tamamlayıp ödüller almanıza sadece birkaç saat kaldı.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top