Haberler

Fortnite Mobil Yaması Bluetooth Oyun Kumandası Desteği Getirdi

Mobildeki oyuna bluetooth desteği ile beraber birkaç şey daha eklendi.

Mobildeki Fortnite’ın sonraki yaması çıktı. Birtakım donanım ve hata düzeltmelerinin yanı sıra sürpriz olarak bir şey daha getirdi. Bugün tüm platformlar için gelen 7.30 yaması, mobil cihazlara bluetooth oyun kumandası desteği ekledi.

Android oyuncuları, artık güncellemeyi indirdikten sonra Steelseries Stratus XL, Gamevice ve Moto Gamepad dahil çoğu bluetoothlu oyun kumandalarını ve adaptörlerini kullanabilecek. IOS oyuncuları da Steelseries Nimbus ve Gamevice gibi MFi oyun kumandalarını kullanabilirler. Mobile bir oyun kumandası eklendiğinde titreşim devredışı kalacak. Bazı Android modellerinde performans isteyenler için 60 Hz oynanış sağlıyor. Başlangıçta Samsung Galaxy Note 9, Huawei Honor View 20 ve Huawei Mate 20 X modellerine eklendi.

Bunlara ek olarak donduran el bombası ve sınırlı süreli Solid Gold modu geri dönüyor. Donduran el bombası, düşmanlarınızın zeminde buzlu ayakkabılarla kaymalarını sağlıyor ancak kendi ekibiniz de etkileneceğinden kullanırken dikkatli olmalısınız. Solid Gold modunda her silah Legendary kalitesinde düşecek. Yeni gelenleri denemenize izin verir, aynı zamanda daha fazla işçilik malzemesi sağlıyor.

Epic Games, Super Bowl için NFL kostümlerini getireceğini duyurdu. Kostüm yağmurundan sonra, yarışan takımlar New England Patriots ve Los Angeles Rams’ı kutlamak için iki yeni model mevcut. Dükkana ücretsiz bir Pigskin Toy ve bir NFL Rumble sınırlı süreli modu geliyor. Tüm yama notlarını buradan okuyabilirsiniz.

Fortnite Mobil Yaması Bluetooth Oyun Kumandası Desteği Getirdi
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top