HABER

Fortnite’ın Ücretsiz PSN Plus Kutlama Paketi Yayında

PSN Plus üyelerine özel bir adet kıyafet ile planör ücretsiz olarak sunuldu.

PUBG‘nin ortaya koyduğu başarının ardından, geçtiğimiz yıl ücretsiz olarak piyasaya sürülen Fortnite‘ın Battle Royale modu, çıktığı günden bu yana müthiş bir ün kazandı. Şimdi ise Fortnite, PlayStation 4 oyun konsolunda oynayanlar için oldukça güzel bir kampanya başlatarak, ücretsiz kozmetik öğeleri oyunculara dağıtıyor.

Eğer, bir PlayStation Plus sahibiyseniz, Kutlama Paketi (Celebration Pack) adı verilen ve iki özel öğeden oluşan paketi ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Kutlama Paketi, aşağıda gördüğünüz görselde de bulunan özel bir kıyafet ile planör (Glider) barındırmaktadır ve buraya tıklayarak resmi sayfadan hesabınıza bu paketi ekleyebilirsiniz. Ancak, hatırlatmamızda fayda var; bu öğeler yalnızca PS Plus üyelerine özel olarak sunulmaktadır.

Ayrıca, bu paketin 1 Şubat 2019’a kadar ücretsiz olarak dağıtılacağını belirtelim. Buna ek olarak, Xbox One ile PC platformları için aynı veya benzeri ücretsiz paketin gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil.

Son olarak, PSN Plus üyeleri için Şubat ayında dağıtılan ücretsiz oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, 2017 yılı içerisinde PlayStation Plus üyeleri için dağıtılan tüm ücretsiz oyunlara göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı