HABER

Fortnite Battle Royale, Bugün Ağır Shotgun Silahını Alıyor

Artık rakibinizin kafasını tüfeğinizle uçurabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta Fortnite Battle Royale, uzaktan kumandalı patlayıcıları almıştı. Bugün ise ağır av tüfeği oyuncularla buluşacak. Ağır av tüfeğinin diğer tüfekten farkı, uzun mesafeye sahip olmasıdır.

Fortnite, Battle Royale meta oyununu dengelemek için neredeyse haftalık olarak silahları ekliyor ve kaldırıyor. Yapışkan bombalar ve ağır av tüfeği oyuna yeni eklenen silahlardan. Aynı zamanda son aylarda oyuna sis bombaları ve SMG eklenmişti.

Epic Games, bu silahların ”kasaya” yerleştirildiğini ve daha sonraki bir tarihte geri dönebileceğini belirtti. Cephaneye yapılan son eklemeler arasında av tüfeği, el topu ve sınırsız cephane içeren uzak mesafe silahı olan Tatar yayı sayılabilir.

Fortnite haftada 5 challenge, ekstra savaş yıldızları ve XP veren 7 görev ekliyor. Yeri gelmişken belirteyim, bugün oyuna yeni bir challenge gelecek.

Kalan hafta içi mücadelelerin tümü, Sezon 3’ün sonuna kadar kalmaya devam eder. Bu sebeple, tüm yasak dans bölgelerini bulabilir ve dondurma kamyonlarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Snobby Shores hazine haritasını takip edebilmeniz için bolca vaktiniz olacak.

Epic Games, dün hayranların Fortnite için uzun zamandır talep ettikleri replay editor’ün yakında geleceğini doğruladı.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı