HABER

Fortnite 3.5 Güncellemesi Port-a-Fort’u Getirdi

Dünyayı Kurtar!

Fortnite yakın zamanda bir güncelleme aldı ve Battle Royale artık PS4, Xbox One, PC ve mobilde yeni bir öğeye sahip. Ek olarak daha önce duyurulan replay sistemi hayata geçti ve yeni bir sınırlı zamanlı modu alacak. Bununla beraber bir dizi yeni kozmetik ürün de oyuna eklendi.

3.5 güncellemesi, bir kale inşa eden atılabilir öğeyi getiriyor. Oyuncular, Port-a-Fort ismindeki bu öğeden yalnızca beş tane taşıyabilirler. Sadece bir yığın halinde düşerler. Yukarıda bulunan videoda bu yeni öğeyi görebilirsiniz.  Battle Royale, ayrıca birkaç küçük değişiklikle 50v50 modunu yeniden alacak. Ayrıca, artık konsol sürümleri daha hızlı yüklenecek ve bazı silah değişiklikleri olacak.

Save the World ile cyberpunk temalı dört yeni kahraman ve bir dizi neon silah skini içeren yeni kozmetik ürünleri geliyor. Aşağıdaki resimde bunları görebilirsiniz.

Hata ve denge düzeltmelerinin yanı sıra diğer eklenenlerden biri de Fortnite’ın replay sistemidir. Bu sistem, maçlarınızı kaydetmenizi ve herhangi bir açıdan geriye sararak izlemenizi sağlar. Bu, paylaşım için tasarlanmıştır ancak sizin ve diğer oyuncuların yaptığı yanlışları görmenizi sağlayabilir. Epic’in Türkçe olarak yayınladığı tüm yama notlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı