HABER

For Honor’ın Adanmış Sunucuları Bu Ayın Sonunda Çıkıyor

PC oyuncularının bu sunuculara kavuşmasına çok az kaldı.

Ubisoft, uzun bir süre sonra For Honor çok oyunculu melee fest için adanmış sunucu desteğini getiriyor. Basın bültenine göre 19 Şubat’ta PC oyuncuları için piyasaya sürülecek. PS4 ve Xbox One konsollarına ise daha sonra ama yakında gelecek.

Adanmış sunucular, Season 5: Age of Wolves güncellemesinin bir parçası olarak çıkacak. Adanmış sunuculara geçileceği yaz döneminde duyurulmuştu. Geliştiriciler sorunları çözmek için aralık ayında test yapmıştı.

Oyun Direktörü Damien Kieken, bu değişikliği ”bir meydan okuma ama oyuncularımızın oyun deneyimini geliştirmek için belirleyici bir adım” olarak tanımlıyor. For Honor çıkış yaptığında sabit bağlantıya sahip oyuncuların P2P yapısı sayesinde bağlantı sorunları yaşadığı için hızla ün kazandı.

Ubisoft, adanmış sunucuların piyasaya sürülmesindeki ilk odak noktasının PVP modları olacağını ve yeniden bağlantının çoğunu ortadan kaldırırken, oturum geçişlerini ve NAT gereksinimlerini tamamen kaldıracağını belirtti.

Konsol oyuncularının adanmış sunuculara ne zaman kavuşacağı net değil. Geliştiriciler, her şeyin PC’de sorunsuz çalıştığından emin olduktan sonra getireceklerini belirtiyor.

Bu arada Season 5: Age of Wolves, 15 Şubat’ta geliyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı