HABER

For Honor’ın PC Starter Edition’ı 54,99 ₺ ile Şu Anda Satışta

Steam (54,99 ₺) ve Uplay (14,99 $) üzerinden satın alabilirsiniz.

Ubisoft, yeni içerik ve önemli değişikliklerle beraber piyasaya sürüldüğünden bu yana For Honor‘ı desteklemeye devam etti ve kısa süre önce de oyunun Sezon 5’ini başlattı. Hâl böyle olunca da, yaklaşık bir yılı aşkın süredir desteğini esirgemediği oyununu denemeleri için oyunculara indirimli bir sürümle sunuyor.

PC’ye özel olarak sunulan Başlangıç Sürümü (Starter Edition), Steam üzerinde 54,99 ₺ fiyat etiketiyle –standart sürümü 209,00 ₺– satılırken, Uplay üzerinde 14,99 € fiyat etiketiyle –standart sürümü 59,99 €– satılmakta. Tabii ki, adından da anlaşılacağı üzere Başlangıç Sürümü, standart sürümden daha az içerikle geliyor ancak, yine de tam tek oyunculu (singleplayer) ve çok oyunculu (multiplayer) modlarını içeriyor.

Fakat, Başlangıç Sürümü ne yazık ki tüm karakterleri içermiyor. Starter Edition içeriğinde 6 oynanabilir karakter bulunuyor (12 değil). Karakterlerin üçü açık olarak gelirken geri kalan üçünün kilidini 8.000’er Çelik (Steel) karşılığı (oyun tarzınıza bağlı olarak 4 ila 15 saat oyun sonunda) açabilirsiniz. Çelik ise oyun içi kullanımınıza sunulan bir para birimini temsil ettiğini belirtelim. Ayrıca, bu para birimini gerçek para ile de elde edebilirsiniz.

Son olarak, Starter Edition’ı elde ettikten sonra oyunu genişletmek isterseniz; sezon geçişi (season pass), mevcut DLC‘ler ve tüm ilave içeriklerle tam uyumlu olduğunu belirtelim.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı