HABER

Football Manager Touch 2018, Nintendo Switch’e Çıktı

Beklenen futbol yönetim simülasyonu sonunda Switch’te çıktı.

SEGA, Football Manager Touch 2018’i bugün duyurdu ve eShop’ta Nintendo Switch için yayınladı. Football Manager serilerini daha önce oynamış olanlar, futbol yönetimi simülasyonuna daha hâkim olacaklar. Oyuncular, 50’den fazla ülkenin futbol kulüplerinin başına geçerek onları yönetmeye başlar.

Oyuncular, yönetici olarak takımla iletişim sağlar ve oyuncu değişikliğiyle birlikte oyun talimatları sunar. Football Manager Touch 2018, Switch için tamamen optimize edilmiştir. Arayüzü de çeşitli kontrolör giriş seçeneklerine sahiptir ve özelleştirilmiş bir kontrol sistemi bulunur. Hem dokunmatik ekranı hem de Joy-Con kontrolörlerini destekler.

Football Manager Touch 2018, Switch versiyonunda 3D Match Engine özelliğini de içeriyor. Bu, 3D motorun ilk kez bir ev konsolunda oynatılabildiği anlamına geliyor.

Football Manager Touch 2018, tablet sürümüyle de aynı özelliği içeriyor. Başlıca şu özellikleri içerir;

Oynamanın Pek Çok Yolu: Yönetmenlik kariyerinizi dünyanın en iyi takımlarından birinde başlatın, kendi kulübünüzü yaratın veya Challenge Modu’nda çeşitli yönetim senaryolarından birini ele alın.

3D Maç Motoru: Football Manager’ın beğenilen maç motoru ve modernize edilmiş eşleme sunumu, fikstürünüzü hayata geçirmenize yardımcı olur.
Gerçek Dünyayı Keşfedin: Daha önce hiç olmadığı gibi transfer piyasasını gerçekçi ve sürükleyici bir yaklaşımla oynayın.

Taktik İnovasyonu: Zayıf yönlerinizi vurgulayarak güçlü yönlerinize yönlendiren taktiksel analiz ile futbol felsefenizi geliştirmek kolay olacak.

Pazarlık: Çok çeşitli maddeler ve aktarma seçenekleri, anlaşmayı sonuçlandırmak için her zamankinden daha fazla yolla sizi yönlendirir.

Switch için Football Manager Touch 2018, Sports Interactive ve Sonic Dash’ın kardeş stüdyosu Hardlight tarafından geliştirildi.

Football Manager 2018 ilk olarak PC için Kasım 2017’de piyasaya çıkmıştı.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı