Haberler

Final Fantasy 14 Ücretsiz Oldu

Amazon/Twitch Prime aboneleri bir oyunu daha ücretsiz alacaklar. Square Enix’in popüler MMO serisinden FF XIV ücretsiz oldu. Twitch Prime aboneleri Twitch masaüstü uygulamasını kullanarak Final Fantasy XIV: Starter Edition’ı 3 Mayıs‘a kadar kütüphaneye ekleyebilirler.

Starter Edition’da ana oyun bulunuyor ve 50 seviyeye kadar oynayabiliyorsunuz. Bununla birlikte 30 günlük ücretsiz abonelik içeriyor. Square Enix’in web sitesinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Her ücretsiz Twitch oyunlarında olduğu gibi bu oyun da kütüphanede sonsuza dek kalacak ancak 30 günlük ücretsiz abonelik periyodu sona erdiğinde oynamaya devam edebilmek için tekrar abone olmanız gerekiyor. Ücretsiz oyunları, Twitch’in üstünde bulunan arama kısmının yanındaki taç simgesine tıkladığınızda açılan menüde görebileceksiniz.

Square Enix, Final Fantasy XIV’ün sonraki genişlemesi Shadowbringers‘ın 2 Temmuz‘da PC ve PS4’te yayınlanacağını duyurdu. Genişleme, oyuna yeni ortamlar, zindanlar, Gunbreaker’ı içeren sınıflar dahil yeni içerikler ekleyecek. Genişlemeyle birlikte Final Fantasy XII’de tavşana benzeyen Fran’in ait olduğu ırk Viera geliyor.

Amazon/Twitch Prime aboneleri, bu ay Final Fantasy XIV: Starter Edition ile birlikte diğer beş oyunu da ücretsiz alabilecekler. Şubat 2019’un ücretsiz oyunlar listesi bu yazıda.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top