HABER

FIFA 18’in En Güçlü 100 Oyuncusu Duyuruldu

EA Sports, en beğenilen 100 futbolcuyu resmi olarak açıkladı.

FIFA 18’in çıkışına çok az bir süre kala EA Sports, oyunun en güçlü 100 oyuncusunu açıkladı ve bir numarada kimin olduğunu tahmin ediyorsunuzdur. Tahmin edebileceğiniz gibi 94 dereceye sahip en güçlü oyuncu ve bir numaraya yerleşmeyi başaran oyuncu Real Madrid’in dünya yıldızı Cristiano Ronaldo oluyor.

EA Sports süper yıldızı şöyle açıklıyor: “Ronaldo’nun başarısız olduğu diğer oyunculara göre oldukça düşük ve saldırı pozisyonunu almayacağı mücadele sayısı neredeyse yok gibi. 93 şut gücü, son birkaç sezonda attığı olağanüstü gol sayısıyla kanıtlanmış durumda ve Ronaldo’nun 90 hızı (pace) ve 90 top sürme yeteneği (dribbling) onu üst formlara ulaştğı zaman neredeyse dokunulmaz kılıyor.”

“Bazen ileri mevkide konuşlandırılmış olarak, mükemmel işler ortaya koyabilir. Muhtemelen sol kanadında en iyi takım arkadaşları için şans yaratabilme olanağıda çok yüksek ya da sık sık yaptığı gibi içeriye sarkıp bir kaleciyi çaresiz bırakabilir.”

FIFA 18’de Ronaldo ile birlikte ilk beş sıraya yerleşmeyi başaran oyuncular ise herkezin beklediği gibi oldu; Lionel Messi (93), Neymar (92), Luis Suarez (92) ve Manuel Neuer (92). İlk 100 oyuncu sırasına girmeye başaran oyuncu listesini buradan görebilir, aşağıdan da ilk 10 sıraya girmeyi başaran oyuncu listesini görebilirsiniz.

Diğer bir FIFA 18 haberine göre ise, yapımcı Andrei Lazarescu, gelecekte Nintendo Switch için çok daha fazla Electronic Arts oyunu görebileceğimizi söyledi. Ayrıca, “Bence gelecekte Switch ile ilgili çok daha fazla FIFA oyunu göreceğiz.” dedi.

FIFA 18’in En Güçlü 10 Oyuncusu

  1. Cristiano Ronaldo – Real Madrid (94)
  2. Lionel Messi – FC Barcelona (93)
  3. Neymar – Paris Saint-Germain (92)
  4. Luis Suârez – FC Barcelona (92)
  5. Manuel Neuer – Bayern München (92)
  6. Robert Lewandowski – Bayern München (91)
  7. Sergio Ramos – Real Madrid (90)
  8. Eden Hazard – Chelsea (90)
  9. Toni Kroos – Real Marid (90)
  10. Gonzalo Higuaín – Juventus (90)

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı