HABER

FIFA 18’in 40’tan Fazla Şarkının Yer Aldığı Müzik Listesi Yayınlandı

Müzik listesi FIFA serisinin en büyük içeriklerinden bir tanesidir.

FIFA 18’in çıkışına yalnızca sayılı günler kala oyunun geliştiricisi Electronic Arts bugün profesyonel futbol oyununun tüm şarkı listesini duyurdu ve bu listede çok ciddi isimler var. Electronic Arts’ın web sitesinde duyurulduğu üzere müzik listesinde Trash Sultana’nın Jungle, Borns’ın Faded Heart, alt-J’nin Deadcrush ve Portekizli The Man’in Live in the Moment isimli şarkıları yer alıyor. Ayrıca, The War On Drugs’ın Holding On şarkısı da 40’dan fazla müziğin yer aldığı listede yer alıyor.

Oyuna eklenecek bu müzikler tıpkı geçmiş oyunlardaki gibi oyunun menülerinde veya oyuna giriş sırasında eğlenceli vakit geçirebilmemiz için çalınacak. Oyunun senaryo kısmı olan Yolculuk kısmında ise Deadpool ve Mad Max: Fury Road’ın Junkie XL şarkısı çalacak. Ayrıca, Weezer (ABD), Leo Justi (Brezilya) ve Bomba Estero (Kolombiya) gibi dünyanın dört bir yanındaki sanatçıların şarkıları da oyunun müzik listesinde mevcut.

Aşağıda yer alan Spotify’ın uygulaması ile resmi EA Sports tarafından paylaşılan müzikleri dinleyebilirsiniz.

FIFA 18, 29 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasadaki yerini alacak. Ayrıca, oyunun şu anda 12 takımın yer aldığı demosu da yayında.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı