HABER

FIFA 18’e 29 Mayıs’ta Dünya Kupası Geliyor

Dünya Kupası heyecanına hazır mısınız?

Hiç şüphesiz, Türk halkının en çok ilgi duyduğu spor futbol. Hâl böyle olunca da, bir futbol oyununa adanmış internet kafeleri görmek bile mümkün. Hatta, her ne kadar bir Real Madrid, Barcelona veya Bayern Münich gibi dünya çapında bir marka haline gelebilmiş takımımız olmasa da (Galatasaray’ın 2000’de UEFA şampiyonluğunu ve dünya sıralamasında bir numara olduğunu unutmayalım), Türk halkının futbola olan aşkını bilmeyen yoktur.

İşte bu noktada, siz değerli futbolseverlere bir müjdemiz var. Süper Lig takımlarının lisanslı olarak yer aldığı ve Türkçe dil desteğinin sağlandığı FIFA 18’de, Dünya Kupası mayıs ayı sonunda başlıyor. Electronic Arts, FIFA 18 için Dünya Kupası’nın 29 Mayıs’ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için geleceğini resmen açıkladı.

Normal şartlarda, Electronic Arts’ın bir Dünya Kupası oyunu çıkardığını futbolseverler olarak çok iyi biliyoruz. Ancak EA ilk kez, bağımsız bir Dünya Kupası oyunu yapmak yerine, FIFA 18’e ücretsiz bir güncelleme ile Dünya Kupası’nı ekleyeceğini belirtti. Bu genişleme, bu yaz turnuvada yarışacak olan 32 takımın tümünü, 12 Rus stadyumunu, resmi takım kitlerini, rozetlerini ve daha fazlasını barındıracak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı