HABER

FIFA 17, EA/Origin Access Kütüphanesine Ekleniyor

Electronic Arts şirketinin PC tarafında Origin Access, Xbox One tarafında ise EA Access olarak isimlendirdiği abonelik sistemine 21 Nisan’da FIFA 17’yi kütüphanesine ekleyeceğini duyurdu.

2017 yılına bomba gibi gelen FIFA 17, getirdiği yeni özellikler ile inceleme sonuçlarında 10 üzerinden 9 puan gibi yüksek rakamlar elde etmişti. Özellikle Battlefield serisinden aşina olduğumuz Frostbite teknolojisi ile geliştirilen oyun, The Journey yani Yolculuk isimli yeni hikaye modu ile birlikte ilk ve tek hikaye modu barındıran futbol oyunu oldu.

Aylık ve yıllık olarak Xbox One ve PC tarafında sunulan bu abonelik sistemi ile bir çok oyunu sınırsız şekilde oynayabilirsiniz. Daha öncede belirttiğimiz gibi PC tarafında Origin Access, Xbox One tarafında ise EA Access olarak adlandırılan bu uygulama aylık olarak 4.99 dolar gibi bir fiyata sahip olunurken yıllık olarak 29.99 gibi uygun bir meblağ talep ediyor.

[jaw_y_video clip_id=”https://www.youtube.com/watch?v=P9LHzVEPodg” height=”480″ autohide=”2″ autoplay=”0″ loop=”0″ rel=”1″ ][jaw_clear]

Ayrıca, önümüzdeki iki ay boyunca eklenen oyunlardan sadece bir tanesidir FIFA 17. Tüm listeyi görmek için resmi web sitesini kontrol ediniz.

Bu arada FIFA 18’in ufukta olduğu haberinide belirtmemizde fayda var. EA geçen ay  PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya çıkacağınıda sözlerine eklerken, yeni oyunda “Sezon 2” ile oyunun hikaye kısmına devam edeceklerinide ekledi.

Son olarak, EA şirketi Nintendo Switch kullanıcılarınında oyun konsolları için FIFA 18’in çıkmasını beklediklerinide belirtti.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı