HABER

Far Cry 5’in Seed Ailesiyle Tanışın

Bütün belaları başlatan Seed ailesini gelin yakından tanıyalım.

Ubisoft birkaç hafta önce, Montana’nın arkasındaki vilâyette maceralarınıza eşlik edecek karakterleri tanıtan Guns For Hire fragmanını yayınladı. Şimdi ise ülkeye tüm belaları yayan Joseph, John, Jacob ve Faith ile tanışma zamanı geldi.

Jacob Seed: En büyük kardeştir. Askerleri fanatik savaşçılar haline getirmek için uyuşturucu temelli psikolojik şartlandırma teknikleri kullanan ve ”Hakimler” olarak adlandırdığı vahşi kurtları eğiten eski ABD muharebe askeridir. Ayrıca zayıf ya da uygun olmayan herkesi ”sürü” olarak görür ve bunları ”temizlemek” ister.

John Seed: En genç kardeştir. Bir avukattır ve ”EVET’in gücüne” inanır. John, abisi Jacob’tan daha ”insan” biri olarak karşımıza çıksa da delirmiş gibi görünüyor. İnsanları korkutmaktan hoşlanıyor. İstediğini yaptırmak için şiddeti kullanır.

Faith Seed: “Joseph’in sesi” olan Faith, cemaatini bir arada tutmak için ilahi bir kaos aracı olarak işlev görür ve cemaatinin mutluluğundan sorumludur. Silah çekecek biri olarak görünmese de sağı solu belli olmaz.

Joseph Seed: Ortanca kardeş olabilir ancak daha çok ”BABA” olarak biliniyor. Bir sesten büyük çöküşün geleceğini söyledikten sonra Eden’s Gate projesinin kontrolünü eline alır.

Joseph Seed’in Hope County için yaptığı planları bu fragmanda görebilirsiniz.

Far Cry 5, 27 Mart’ta PC, PS4 ve Xbox One’da çıkış yapacak. Oyunun PC Sistem Gerenksinimleri açıklandı. Ayrıca Season Pass içerikleri de bu haberimde. PC Grafik Seçenekleri için buraya, 1 saatlik Singleplayer ve Co-op oynanış videosu için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı