HABER

Far Cry 5’in Ön Yükleme Ayrıntıları Duyuruldu

Şimdi oyunu erken indirebilirsiniz.

Far Cry 5 birkaç gün sonra PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkacak. Oyunu ön siparişle satın alan oyuncular, henüz indirmediyse şimdi indirmeye başlayabilirler. Böylece oyun çıktığında indirmek için saatlerce beklemek zorunda kalmayacaklar. Geliştirici Ubisoft, tüm sistemler için ön yükleme tarihlerini ve saatlerini paylaştı.

Xbox One ve PC ön yüklemesi dün başlamıştı. Eğer Xbox One’da ön sipariş verdiyseniz girip ön yükleme yapabilirsiniz. PC oyuncuları da Uplay’den veya Steam’den ön yükleme yapmaya başlayabilir. PlayStation 4 oyuncuları ise biraz beklemek zorunda kalacaklar. Onlar da 25 Mart Türkiye saati ile gece 2’de ön yükleme yapmaya başlayabilirler.

Far Cry 5, 27 Mart’ta resmi olarak çıkış yapacak. Oyun, küçük bir Montana kasabası üzerinde kontrol sahibi olmak için Baba olarak bilinen çılgın birinin yarattığı ilginç hikaye etrafında geçiyor. Oyunun açık dünyası ve ana hikâyesi toplam 25 saat oynanış süresi sunuyor.

Far Cry 5’te oynanabilecek senaryoya ek olarak head-to-head oyun türleri veya istediğiniz bir şeyi oluşturmak için kullanabileceğiniz harita editörü olacak. Bu, oyuna bağlı kalmanızı ve daha uzun süre oynamanızı sağlayacak. Ağır konusuna rağmen oyunun tamamı ciddi olmayacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı